KANDAVA KAUSS 2019 turniirilt pronksmedal

KK HITO/ BC Karjamaa sai personaalse kutse 04-06.01.2019.a. rahvusvahelise kaliibriga turniirile Kandava Kauss 2019. Turniiril osalesid võistkonnad Valgevenest, Leedust, Lätist, Rootsist, Venemaalt ning Eestist. Jõudu saame katsuda selliste tippklubidega nagu Kaunase Zalgiris, Minski Tsmoki, Ventspils, BS Riga, Valmiera, Moskva DR ja Södertalje.

KK HITO/ BC Karjamaa osales 2 võiskonnaga U 16 ja U 14 vanuseklassis. Kõik võistkonnad said võtta mõõtu oma eakaaslastega teistest riikidest. Kõige paremini läks U 14 poistel, kes saavutasid III koha (I koht Valmirea, II koht Moskva). Võiskonna parimaks tunnistati Kaspar Käen. U 16 vanuseklassis võrdsete võitude arvu juures, kogudes 2 võitu Ventspilsi ja Minski Tsmokiga, jäime surnud ringiga 5 kohale. Turniiri võitis BS Riga ja II koha saavutas Kandava, keda võitsime 11 punktiga. Võistkonna parimaks tunnistati Rauno Saar.

Turniiril osalemist toetas LEADER ühisprojekt “Noorte meisterlikkuse tõstmine”. Ühisprojekti partnerid on Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Jõhvi Spordikool ja Korvpalliklubi HITO.